Haber

Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan oy kullandı: Türk demokrasisinin geleceği için Rabbimden niyaz ediyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Üsküdar Kısıklı’daki evlerinden çıkarak saat 11.40’ta oy kullanmak için Saffet Çebi Ortaokulu’na geldi. Okul bahçesini dolduran vatandaşlar tarafından sevgiyle gösterilen Erdoğan’ı Cumhurbaşkanlığı Bağlantı Lideri Fahrettin Altun, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve diğer ilgililer karşıladı.

EŞİYLE OY VERDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, “3279” numaralı sandığın bulunduğu sınıfın önünde sıraya girdi. Sandık görevlileriyle el sıkışan Erdoğan ve Emine Erdoğan, gerekli incelemenin yapılabilmesi için sandık görevlilerine kimliklerini verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan, kabineye giderek oy kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan, oy zarfını sandığa attıktan sonra mührü teslim ederek imzaladı.

“SÜREÇ HATASIZ BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMEKTEDİR”

Oylamanın ardından konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Oylamadan sonra söylenecek en değerli şey sabah itibarıyla Türk demokrasisinin takipçisi olduğumdur. Süreç olaysız ve kasvetli bir şekilde devam ediyor. En değerlisi de oyların seçimlerde kullanılmasıydı.” Vatandaşlarımız büyük bir heyecanla oylarını kullanıyorlar. Burada da bir sıkıntı yok. Akşam sayımından sonra ülkemize, milletimize, Türk demokrasisine hayırlı bir gelecek için dua ediyoruz. Tüm seçmenlerimizin saat 17:00’ye kadar paniğe kapılmadan oy kullanması Türk demokrasisinin gücünü göstermesi açısından çok değerlidir. Tüm sandık kurulu üyelerine başarılar diliyorum.” dedi.

haber-besiktas.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu