Teknoloji

X, Tüm Gelir Kapılarını Açtı, Kullanıcı Adlarını 50.000 Dolara Kadar Satmaya Başladı

Elon Musk yönetiminde büyük değişikliklere uğradı. Twitter , adını X olarak değiştirdi. Normalde başkasının kullandığı kullanıcı adını almak istiyorsanız isteğiniz engellenir. Ancak Elon Musk kullanımda @X adıhiçbir zorluk yaşamadan, neredeyse kullanıcı tarafından onu parçalara ayırdı.

Forbes’un elde ettiği bilgiler şirketin kullanıcı adının daha büyük planlar Öyle olduğunu ortaya koyuyor. Çünkü şirketin potansiyel alıcılara gönderdiği e-postalar, X’te kullanıcı adlarıyla ilgilenen farklı bir personelin bulunduğunu ve bazı kullanıcılara onbinlerce dolarlık tekliflerle yaklaşıldığını gösteriyor.

50.000 dolara kullanıcı adı alabilir misin?

@HandleTeam İsmini taşıyan ekip, ilk aşamada potansiyel müşterilere tekliflerle gidiyor. Bazı durumlarda kullanıcı adı için teklif 50.000$ Geçtiği görüldü. Paylaşılmayan e-postalar uzun süredir gündemde olan e-postalardır. kullanıcı pazarı ” aklıma geliyor. Şu an için bu konuyla ilgili bir açıklama olmasa da alıcılara doğrudan ulaşılabiliyor olması kısa sürede yayılacakda dikkat çekiyor.

Satılacak kullanıcı adları şunlardır: engelli olanlardan oluşturulmuş. Kullanıcı adınızın bu havuza dahil edilmesini istemiyorsanız en az 30 günde bir hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir. Çünkü Elon Musk, kullanılmayan hesapları temizlemek istediğini her fırsatta dile getiriyor.

Bu nedenle sayısız Kullanıcı adı boşa gidiyor . Görünen o ki bu isimler şirket içi satışlar yoluyla değerlenmek isteniyor. E-postaların içeriğinin mi yoksa rastgele bir satış mı yapıldığı henüz belli değil. Bu durumun gelecekte nasıl gelişeceğini düşünüyorsunuz? Hangi durumda bir kullanıcı adı için 50.000$ ödemek mantıklı olur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu