Haber

Ömer Oruç Bilal Debgici’den yoğun çalışma

Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve AK Parti teşkilatı üyeleri ile esnaf ve vatandaşları ziyaret eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ömer Oruç Bilal Debgici, 14 Mayıs seçimlerinde Cumhur İttifakı’na gösterdikleri ilgiden dolayı vatandaşlara teşekkür ederek ikinci tip seçimlere devam etti. Seçimler 28 Mayıs’ta yapılacak. Güçlü destek istedi.

Milletvekili Debgici, ziyaret sonunda yaptığı değerlendirmede, “Öncelikle Kahraman ilimize ve hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Her zaman olduğu gibi son seçimlerde de AK Partimizi en güzel şekilde birinci parti olarak desteklediler. Ve Kahramanmaraşlı Cumhurbaşkanımıza en yüksek oyu veren Büyükşehir olarak gereğini yaptılar. Ancak bildiğiniz gibi birinci cinste Cumhurbaşkanımız açık orta seçimleri %49,52 oyla tamamladı ancak seçilme şartı olan %50+1’e ulaşılamadığı için seçim ikinci cinse kaldı. . Bugün hemşerilerimize teşekkür ziyaretinde bulunuyor, 28 Mayıs’ta yapılacak olan ikinci sağlık seçimleri için takviye istiyoruz” dedi.

Debgici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 20 Mayıs’ta Kahramanmaraş’ı ziyareti münasebetiyle tüm Kahramanmaraşlıların saat 17.00’de Kahramanmaraş Valiliği önünde olmasını beklediğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu